• Telefon: +905323473907

  • Mail: yaseminmakina@hotmail.com

Yasemin Makina

HAKKIMIZDA

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Yasemin Makina, 1992 yılında varlığını günden güne başarıyla sürdürmekte ve gün geçtikçe daha da büyümektedir. 2.El Tekstil Makine Pazarı, sektördeki ilk gününden beri sektörde önemli bir yer edinmiştir.

2000 yılında iç pazardan sonra ithalat ve ihracat pazarına giren Yasemin Makina, bu uluslararası pazarda başarı elde etmiş, ürün yelpazesi, satış portföyü ve ürün yelpazesinde ilerleme kaydetmiştir.

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde, Gaziantep'in merkezinde bulunan Yasemin Makina, Türkiye'de ve özellikle Gaziantep'teki önemli şehir ve sanayilerdeki şubeleri ve makine depoları ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Tekstil makineleri piyasası ile ilgili her türlü yedek parça ihtiyacını, tekstil makineleri pazarı ile birlikte karşılayan Yasemin Makina, makine satışı ve ihtiyaç duyduğunuzda yedek parça satışı ile yanınızda.

Yasemin Makina, satılan her makine ve tesiste, satın alınan ve satılan her makine, tesisin montaj ve demontajını kendi montaj ekibi tarafından yapmayı garanti eder.